Stretch stropy ASTA M v interiéru

Kompetentní konstrukce stropu je důležitým krokem v uspořádání jakékoli místnosti. Mezi rozmanitost typů dokončovacích stropů vyhrály modely Stretchle Popularita na ruském trhu. Jejich výhody jsou atraktivní, rychlost instalace a snadná péče.

Obyčejné lesklé nebo matné natažené plátno však nikoho nepřekvapí. Více zájmu způsobuje původní myšlenky a nové příležitosti v oblasti designu.

Zvláštnosti

Výrazným rysem výroby ASTA výroby je použití inovativních technologií. Jedná se o domácí výrobce stropních stropů, jehož úroveň kvality výrobku dokazuje certifikáty, zavedeným výrobním systémem, dodávkovým a instalačním službám.

Kromě těchto oblastí činnosti je společnost ASTA M dodána komponentmi materiály ze zahraničí a montáže osvětlovacích systémů.

Modely

Sortiment továrny představuje nejen tradiční lesklé nebo matné stropy, ale také další variace plátna a struktur pro každý vkus:

  • Saténový film se podobá hadříku. Má jemný odstín perlu, který lze kombinovat s různými barvami plátna. Je možné aplikovat tisk fotografií. Švy takového stropu nebudou patrné, pokud jsou instalovány. A samotný materiál bude trvat dlouho, jak je velmi silný. V případě potřeby lze umýt;

  • Průsvitné plátno Perfektní pro pokoje bez přirozeného osvětlení a zónového prostoru. Podsvícení je pod filmem, který vytváří imitaci okna. Barva filmu a podsvícení může být odlišná;
  • Tkaniny hadříky Přechod ze speciálního polyesterového materiálu impregnovaného speciálním polymerním roztokem. Díky tomu jsou odolné. Snadno se obtěžovat barvení, zdobené lesklými předměty a tiskem;

  • Akustické stropy – to jsou perforované plátno, které jsou s hlukem, zlepšují akustiku v místnosti. Průměr perforačních otvorů se liší od 0,01 do 0,18 cm. Takový model bude nejen zdobí interiér, ale také bude potlačit hluk v místnostech s hlasitou hudbou nebo zvuky. Vhodné, že můžete skrýt komunikaci pod nimi;
  • Modely s více úrovní Sestávají z hliníkového rámce a PVC plátno. Materiály pásu jsou kombinovány, návrhový formulář může být také jiný – oválný, čtverec, se zakřivenými čarami. Montážní montáž princip pomáhá vizuálně zvýšit prostor a uspořádat stylistické akcenty v místnosti.

Nový

Mezi inovacemi výroby výroby ASTA jsou zvýrazněny následující typy stropů:

  • Dvojité vidění designu. Používá bílý film z polyvinylchloridu, matného povrchu.

Existují dva typy – jeden obsahuje bílý strop se vzorem, který se objeví po zapnutí na podsvícení LED. Účinek je dosažen v důsledku fotografického tisku aplikovaného na film na zadní straně, další druhy se skládá ze dvou výkresů, z nichž jeden je vždy viditelný, druhý výkres bude podporován po zapnutí umělého osvětlení.

Přečtěte si více  Vyberte si zimní kombinézy

Takový strop přidá jas a originalitu rezidenčnímu nebo kancelářskému interiéru. Lze jej použít k oddělení prostorového prostoru v zóně. Další nepochybná plus je možnost použití tisku fotografií.

  • Perforovaný strop Jedná se o hadřík s perforací ve formě různých kreseb a vzorů. Vyřezávané postavy se objevují díky instalaci duplexních PVC filmů. Jeden z nich provádí funkci pevného základu, s pomocí dalších perforovaných výkresů. Obvykle jsou vybrány tak, že kontrast je vytvořen, pak je bageta vyrobena.

Vyřezávané stropy – fitness pole. Kombinace kreseb visících prvků, osvětlovací hra vytvoří jedinečnou atmosféru v místnosti a pomůže skrýt stropní vady. Stropy mohou dokonce nahradit ventilační systém.

  • Zemědělské stropy Zahrnout speciální profily s LED osvětlením kolem obvodu. Díky lampám je vytvořen požadovaný efekt a různé kompozice na stropě.

Existuje několik typů stropů SOAK v úrovních a tvaru. Designový typ, použitý materiál, jas a barva podsvícení lze zvolit individuálně.

Zajímavé řešení – použití několika barevných filmů PVC a fotografický tisk s osvětlením. Například stropy s hvězdnou oblohou jsou ideální pro dětské pokoje.

Zemědělské stropy jsou široce používány jak v domovském výzdobě, a vytvořit neobvyklý design v restauracích a klubech, lázeňských salonech, bazénu.

O něco více o stropech tkanin strie z ASTA M vidět níže.

Ohodnoťte článek
( Zatím žádné hodnocení )
Ivanko Lubonava

Ahoj všichni! Jsem Ivanko Lubonava a jsem nadšený, že mohu sdílet svoji vášeň pro opravy a instalaci techniky s vámi. Jako autor na této webové stránce mě pohání má láska k technologii a touha pomáhat ostatním porozumět a řešit problémy týkající se jejich techniky.

Stavet.info - výstavba a opravy, dacha, byt a venkovský dům, užitečné tipy a fotografie
Comments: 2
  1. Adéla

    Je možné použít ASTA M stropy i v interiéru? Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto typu stropů?

    Odpovědět
  2. Filip Růžička

    Mohlo byste mi prosím objasnit, co přesně znamená „stretch stropy ASTA M v interiéru“? Myslíte tím nějaký specifický typ stropu v interiéru? Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto typu stropu? Děkuji za odpověď!

    Odpovědět